Dlaczego warto wybrać Publicmusic?

Mogłoby się wydawać że głównym powodem wyboru naszej firmy są niskie koszta kupna utworów. Jednak prócz ceny oferujemy coś jeszcze. Jeśli Twoja firma ma problem z ZAIKS, nasza firma pomoże również na drodze prawnej. Ustawa o prawie autorskim jest skomplikowanym i kompleksowym dokumentem, który wielu może wydać się zbyt trudny, jednak z pomocą naszych prawników wyjdziemy z każdej trudnej sytuacji naszych klientów!

Na wszystkie swoje utwory udzielamy licencji w formie dokumentu podpisanego przez obie strony, nie jakiś certyfikat w pliku *.jpg przesłany mailem. Dokument ten jest poświadczeniem że firma Publicmusic posiada wszelkie prawa do oferowanych utworów oraz udzielamy pełnej licencji na odtwarzanie tej muzyki w Państwa firmie.

publicmusic certyfikat
publicmusic certyfikat

Dostarczamy niepodrabiany certyfikat oraz specjalne nalepki na drzwi które informują, że w tym lokalu odtwarzana jest muzyka na licencji Publicmusic i jest to strefa wolna od ZAIKS. Przeważnie sama nalepka starcza za dowód w razie wizyty kontroli z ZAIKSu, jednak prócz nalepki jest specjalny certyfikat, który rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Na koniec użyjemy cytatu, który pojawiał się w jednym z wywiadów w prasie dotyczących naszej firmy.

„Naszą ideą było stworzenie konkurencji dla monopolu organizacji jak ZAIKS. Uznaliśmy, że tylko sam rynek może zlikwidować wypaczenia i unormalizować rzeczywistość w tej branży. Postanowiliśmy ten rynek stworzyć…”

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.