Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów

Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów

Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów

Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów. W internecie, szczególnie na YouTubie popularne są wszystkie zestawienia z dziesięcioma sposobami na, dziesięcioma największymi: budynkami, samochodami, psami itp. Pomyśleliśmy, że idąc tym trendem przygotujemy coś z naszego podwórka. Czyli dlaczego warto wybrać Publicmusic zamiast muzykę znaną z radia z płaceniem ZAIKSu włącznie? No to zacznijmy od początku i tego co najważniejsze.

CENA – nie ukrywajmy że to cena, opłaty i kary ZAIKSu są najważniejszym czynnikiem wpływającym na szukanie alternatyw do popularnej z radia muzyki. W tym przypadku mówimy o naprawdę dużych sumach miesięcznych opłat i kar w ZAIKS sięgających kilku tysięcy złotych. W przypadku naszej muzyki opłata miesięczna za dostęp do kilkunastu tysięcy utworów to 18 zł / miesiąc lub 3 zł za płytę z 20 utworami.

SZYBKOŚĆ – dziś w obliczu nowoczesnej technologii, streamingów, radia internetowego czy jednodniowych wysyłek. Jesteśmy w stanie zapewnić muzykę w Waszym lokalu tego samego dnia. W przypadku wysyłki płyty / pendrive na drugi dzień od dnia zgłoszenia. Wszystko szybko, łatwo i wygodnie.

TRANSPARENTNOŚĆ – w przypadku naszej firmy przed zakupem możesz przesłuchać wszystkie nasze utwory z poziomu strony internetowej. Nie kupujesz zatem kota w worku, a my niczego się nie wstydzimy. Cała muzyka bez ZAIKS dostępna jest do wglądu przez cały czas.

MOŻLIWOŚCI – Publicmusic nie ogranicza się jedynie do muzyki bez ZAIKS sprzedawanej na płytach CD. Prócz tego w naszej ofercie znajdziecie również pendrive z muzyką czy po prostu linki do radia internetowego, wybranego i sprofilowanego pod Was.

PERSONALIZACJA – działamy w tym biznesie już od wielu lat i dobrze rozróżniamy jaka muzyka komu jest potrzebna. Nasi pracownicy posiadają olbrzymie doświadczenie i zawsze służą pomocą, gdy klient nie wie na jaką muzykę się zdecydować

Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów
Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów

Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów

ELASTYCZNOŚĆ – chcesz wypróbować naszą muzykę, dogadać się, jesteśmy elastyczni. Zadzwoń do nas, napisz, na pewno dojdziemy do porozumienia

LEGALNOŚĆ – tylko w naszej firmie macie pewność że cała muzyka kupiona u nas jest w pełni legalna. Publicmusic posiada do niej pełne i wyłączne prawa. Otrzymujecie stosowne certyfikaty legalności, które wystarczy pokazać ZAIKSowi w razie kontroli

BRAK UKRYTYCH OPŁAT – płacicie raz i macie spokój na długi czas, nie podwyższamy cen, nasze umowy nie posiadają ukrytych kosztów, po kupnie muzyki u nas nie musicie już więcej o tym temacie myśleć. W przypadku opłacania ZAIKS często zgłaszają się STOART czy ZPAV po kolejne daniny, nie w naszym przypadku

JAKOŚĆ – wszystkie nasze utwory są ciekawe stylistycznie, tworzone przez doświadczonych muzyków z całego świata, a ponadto nagrane przy wysokiej jakości próbkowania dzięki czemu grają idealnie niezależnie od głośników.

ROZPOZNAWALNOŚĆ – nasza firma to już sprawdzona marka i pewnie jeśli popytacie się znajomych, którzy mieli do czynienia z ZAIKSem to powiedzą Wam że również korzystają z naszych usług, zapytajcie się ich czy są zadowoleni, to najlepsza rekomendacja, a my jesteśmy pewni świadczonych przez nas usług.