Dlaczego warto wybrać Publicmusic zamiast OZZ?


2016-08-19

W Polsce OZZ stoi na straży praw autorskich artystów, wszelkie opłaty pobierane od przedsiębiorców i firm służą zapewnieniu odpowiednich opłat dla twórców, w głównej mierze utworów muzycznych. Można narzekać na za wysokie opłaty, na słabą transparentność przekazywanych funduszy oraz wykorzystywanie pieniędzy wpłacanych przed przedsiębiorców. Nic jednak nie zmieni faktu, że takie w Polsce jest prawo i póki co nie zapowiada się na żadną zmianę na tym polu. Tak więc czy jesteśmy skazani na OZZ? NIE

Jeśli chcecie by w waszym sklepie, firmie czy lokalu grała znana z radia i telewizji muzyka MUSICIE płacić OZZ. Często po OZZ przychodzi również STOART czy ZPAV i również oni mają prawo pobrać opłatę za używanie muzyki znanych artystów.

Dlaczego warto wybrać Publicmusic zamiast OZZ?

Jednak OZZ NIE rządzi wszystkimi utworami, tylko tymi, do których ma prawa. Publicmusic posiada własne utwory do których posiadamy pełne i wyłączne prawa autorskie. Dlatego też proponujemy wszystkim zmęczonym bądź niechętnym do OZZ i tym podobnych organizacji własną ofertę.

Dlaczego warto wybrać Publicmusic zamiast OZZ?

  1. Niższe opłaty – szybka kalkulacja i porównanie naszego pakietu z opłatami OZZ pokazuje że jesteśmy kilkukrotnie tańszą alternatywą niż OZZ.
  2. Tylko jedna opłata – decydując się na nas płacą Państwo tylko jedną opłatę, która ustalamy na samym początku współpracy i cena ta się nie zmienia w trakcie korzystania z naszych usług. W przypadku opłat OZZ często po tej organizacji do firmy przychodzą kontrolerzy STOART, ZPAV i innych organizacji, którzy również nakładają opłaty.
  3. Świeżość – decydując się na naszą ofertę wybierają Państwo nowe, niesłyszane dotąd utwory wysokiej jakości, które wpadają w ucho i pomagają w biznesie, wyróżniają się Państwo na tle konkurencji.
  4. Wysoka jakość – wszystkie nasze utwory nagrane są w wysokiej jakości dźwięku, dlatego pięknie brzmią na tych droższych i tańszych sprzętach audio.
  5. Różnorodność – posiadamy dziesiątki tysięcy utworów z różnych gatunków muzycznych: pop, funk, rock, techno, dance, trance, disco. Każdy znajdzie tu coś dla siebie
  6. Pomoc – nasi wyspecjalizowani pracownicy pomogą w wyborze odpowiedniej muzyki do Państwa lokalu bądź firmy.
  7. Pełna transparentność – kupując w naszym sklepie widzą i słyszą Państwo za co płacą, wszystkie utwory można przesłuchać za darmo na naszej stronie internetowej.

Mamy nadzieję, że te kilka punktów rozjaśniło Państwu sytuację w wyborze muzyki bez OZZ do swojej firmy. Niezależnie czy to restauracja czy salon fryzjerski nasza muzyka nadaje się do każdego miejsca.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl