Dlaczego Publicmusic to lepszy wybór w 2019 niż OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP


2019-03-05

Dlaczego Publicmusic to lepszy wybór w 2019 niż OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP. Płacicie OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP z powodu publicznego odtwarzania muzyki w swojej firmie? Płacicie tylko jednej z tych organizacji? Nie martwcie się, niebawem przyjdą kolejne. Polskie prawo jak i same te organizacje są tak skonstruowane że pobierają opłatę za to samo, ale dla różnych grup docelowych (twórcy muzyki, tekstów, artyści wykonujący utwory). Może się tych opłat trochę nazbierać. Dlatego zaczynamy bez zbędnego wstępu.

Dlaczego Publicmusic to lepszy wybór w 2019 niż OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP

Pierwszy powód dla którego warto wybrać muzykę z Publicmusic jest prosty. U nas płacicie tylko raz, żadna inna OZZ do Was nie przyjdzie. Tzn. przyjść na kontrolę mogą, ale nic nie znajdą, bo wszystkie jest legalne. Nasza muzyka nie figuruje w rejestrach OZZ, jest więc wolna od ich opłat, od STOART, ZPAV i SAWP również. Posiadamy certyfikaty legalności, które przekazujemy również naszym klientom w momencie skorzystania z naszej usługi.

 

Drugi powód to opłaty, jasne i przejrzyste. W przypadku OZZ sporą rolę odgrywa metraż pomieszczenia, lokalizacja, ilość obsługiwanych klientów. Często początkowo do zaakceptowania (mimo że z bólem) cena rośnie znacząco i jest sporym utrudnieniem w trakcie prowadzenia działalności. Publicmusic nie interesuje jaką firmę prowadzicie, ilu obsługujecie klientów czy gdzie mieście się Wasz lokal. Kwota jest stała, niska, a biorąc pod uwagę umowy długoterminowe to nawet śmiesznie niska bo to nawet poniżej 20 zł za miesiąc.

 

Słyszeliście ostatnio w sklepach czy restauracjach muzykę znaną z radia czy telewizji? No właśnie, coraz więcej firm rezygnuje na rzecz muzyki bez OZZ. Wielce prawdopodobne, że to właśnie my obsługujemy firmę o której właśnie pomyśleliście. Muzyka popularna nie jest pożądana w tego typu firmach. Ale nie mówimy o samych sklepach. Nasza muzyka idealnie nadaje się również do restauracji ale i klubów czy pubów. Posiadamy ogromne ilości muzyki skatalogowane w kilkunastu kategoriach. A nasi pracownicy chętnie doradzą jaka muzyka będzie odpowiednia.

 

No i kolejny plus na korzyść Publicmusic. Możemy Wam dostarczyć muzykę na płycie CD, pendrive albo udostępnić jedną z naszych stacji radiowych. W Radio Publicmusic puszczamy jedynie własne utwory nie objęte OZZ. 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Naprawdę warto zainteresować się naszą ofertą.

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl