Dlaczego ludzie płacą ciągle ZAIKS?

Dlaczego ludzie płacą ciągle ZAIKS?

Dlaczego ludzie płacą ciągle ZAIKS? Ciągle słyszymy te pytania od naszych nowych klientów. Ludzie którzy decydują się na naszą ofertę, są w szoku że tak długo tkwili w tak toksycznym dla nich układzie. Układzie, który nie był w żaden sposób korzystny dla nich. Ale ciężko się dziwić. Nikt nie edukuje o prawie i tym jak działa ZAIKS. Dlatego my dziś spróbujemy to zrobić. Organizacja ta chroni utwory wchodzące w skład ich baz. Twórcy sami muszą zgłosić swoją muzykę by była chroniona prawnie. To nie działa w taki sposób że cała muzyka świata jest objęte ZAIKS i już. Nic bardziej mylnego.

Ludzie nie wiedzą jak to działa, stąd płacą by mieć spokój i nie mieć problemów z prawem. Wtedy pojawia się nasza firma. Opłata miesięczna w granicach 20-40 zł i dostęp do ogromnej liczby utworów w dobrej jakości. Oczywiście nie są to znane utwory radia czy internetu. Ale to idealne piosenki i utwory na tło do publicznego odtwarzania w Twojej firmie.

Dlaczego ludzie płacą ciągle ZAIKS?
Dlaczego ludzie płacą ciągle ZAIKS?

A gdyby tak nie płacić?

Dlatego właśnie powstał ten blog. Staramy się uświadomić ludziom że płacenie ZAIKS nie jest obowiązkiem przy prowadzeniu działalności. To nie ZUS, że trzeba płacić opłatę miesięcznie. W przypadku ZAIKS można w każdym momencie zrezygnować i przejść na tańszą alternatywę. Czasami jednak jakiś klient wpadnie na taki pomysł. Można jeszcze przyoszczędzić i znaleźć muzykę za darmo z internetu. Tylko że wtedy nikt nie da gwarancji tej muzyki. Mieliśmy już paru klientów, którzy próbowali coś takiego zrobić. Gdy przyszedł ZAIKS udowodnił, że kilka utworów jest w jego bazie, będzie nałożona kara i od teraz obowiązkowa danina.

Z Publicmusic taka sytuacja nie miała by miejsca. Każdy klient zaraz po kupnie utworów, bądź zamówieniu muzyki otrzymuje stosowny certyfikat. Jest to dowód i gwarant kupna utworów w naszym sklepie. Muzyka jest legalna i nie jest wpisana do bazy ZAIKS. Dlatego polecamy chociaż sprawdzić naszą ofertę. Miesięczna opłata to nawet nie 50 zł. Sprawdzicie, jeśli się spodoba to zostaniecie z nami na dłużej. A wtedy miesięczna opłata potrafi wynosić nawet 20 zł! Naprawdę zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Możecie tam znaleźć wszystkie utwory. Posegregowane, z możliwością przesłuchania. Wszystko nowocześnie i przejrzyście. Oczywiście zapraszamy również do kontaktu telefonicznego. Nasi konsultanci wytłumaczą dokładniej na czym polegają przepisy publicznego odtwarzania muzyki.

 

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.