Czym wyróżnia się Publicmusic na tle konkurencji i ZAIKS?

Czym wyróżnia się Publicmusic na tle konkurencji i ZAIKS?

Czym wyróżnia się Publicmusic na tle konkurencji i ZAIKS? Jeśli zastanawiacie się nad firmą, która oferowałaby muzykę do publicznego odtwarzania w swojej firmie, ale nie chcecie korzystać z muzyki w ZAIKS. Z powodu wysokich opłat i kar zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.  Poniżej przedstawiamy kilka faktów, dotyczących naszych usług.

Bezpieczeństwo – jako jedyna firma w Polsce jesteśmy jedynym właścicielem praw autorskich do oferowanych utworów. Oznacza to, że nasza oferta jest w pełni bezpieczna i zwalnia z opłat na rzecz jakichkolwiek OZZ, wszystko to dzięki Konstytucyjnemu Prawu Własności. Warto to podkreślać gdyż inne firmy działania na zasadzie pośrednictwa co sprawia, że prócz nich po opłaty może zgłosić się ZAIKS, ZPAV, SAWP, STOART czy jakieś zagraniczne OZZ.

Umowa licencyjna – umowa jest korzystna dla klienta ponieważ daje mu odpowiednie prawa. Po pierwsze jest stosownym dowodem który zabezpiecza przez organizacjami jak ZAIKS, ZPAV i STOART. Umowę oczywiście można wypowiedzieć bez specjalnego okresu wypowiedzenia czy problemów. A nadpłacone pieniądze są zawsze zwracane po korekcie faktury. W innych firmach po opłaceniu umowy nigdy nie odzyskacie zapłaconych pieniędzy. Nawet jeśli zechcecie zrezygnować z umowy, chociażby z powodu zamknięcia lokalu. Umowa nie jest również stała, tzn. w każdej chwili można rozszerzyć licencje na kolejne utwory, płyty bądź zasady. Jesteśmy elastycznie dla naszych klientów i oferujemy różne warianty opłat.

Czym wyróżnia się Publicmusic na tle konkurencji i ZAIKS?
Czym wyróżnia się Publicmusic na tle konkurencji i ZAIKS?

Czym wyróżnia się Publicmusic na tle konkurencji i ZAIKS?

Muzyka najwyższej jakości – naszą muzykę tworzą wokaliści z całego świata, w tym amerykańscy i europejscy. Wszystkie utwory to światowy poziom wykonania i jakości. Ponadto w odróżnieniu od konkurencji pozwalamy naszym klientom przesłuchać wszystkie nasze utwory, które dostępne są w wersji demonstracyjnej na naszej stronie internetowej!

Nieograniczona baza muzyczna – obecnie oferujemy dziesiątki tysięcy utworów muzycznych. Jest to ponad tysiąc godzin muzyki (ponad tysiąc albumów muzycznych). W naszych stacjach radia internetowego oferujemy dziesięć stacji radiowych do wyboru. Nasza muzyka nigdy się nie znudzi bo jest jej bardzo dużo i systematycznie rozszerzamy ofertę muzyczną o kolejne godziny muzyki co miesiąc. Do przesłuchania naszej całej bazy muzycznej należałoby obecnie poświęcić kilkanaście tygodni.

Po więcej na temat naszych utworów bez ZAIKS zapraszamy tutaj: https://www.publicmusic.pl/

Jesień bez ZAIKS w firmach i lokalach