Co wyróżnia Public Music na tle konkurencji i ZAIKS?


2015-11-11

Jeśli zastanawiacie się nad firmą, która oferowałaby muzykę do publicznego odtwarzania w swojej firmie, ale nie chcecie korzystać z muzyki w ZAIKS z powodu wysokich opłat i kar zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Poniżej przedstawiamy kilka faktów, dotyczących naszych usług.

 

Bezpieczeństwo – jako jedyna firma w Polsce jesteśmy jedynym właścicielem praw autorskich do oferowanych utworów. Oznacza to że nasza oferta jest w pełni bezpieczna i zwalnia z opłat na rzecz jakichkolwiek organizacji ochrony praw autorskich, wszystko to dzięki Konstytucyjnemu Prawu Własności. Warto to podkreślać gdyż inne firmy działania na zasadzie pośrednictwa co sprawia, że prócz nich po opłaty może zgłosić się ZAIKS, ZPAV czy STOART.

Co wyróżnia Public Music na tle konkurencji i ZAIKS?

Umowa licencyjna – umowa jest korzystna dla klienta ponieważ daje mu odpowiednie prawa. Po pierwsze jest stosownym dowodem który zabezpiecza przez organizacjami jak ZAIKS, ZPAV i STOART. Umowę oczywiście można wypowiedzieć bez specjalnego okresu wypowiedzenia czy problemów, a nadpłacone pieniądze są zawsze zwracane po korekcie faktury. W innych firmach po opłaceniu umowy nigdy nie odzyskamy zapłaconych pieniędzy jeśli zechcemy zrezygnować z umowy, chociażby z powodu zamknięcia lokalu. Umowa nie jest również stała, tzn. w każdej chwili można rozszerzyć licencje na kolejne utwory, płyty bądź zasady.

 

Muzyka najwyższej jakości – naszą muzykę tworzą wokaliści z całego świata, w tym amerykańscy i europejscy, wszystkie utwory to światowy poziom wykonania i jakości. Ponadto w odróżnieniu od konkurencji pozwalamy naszym klientom przesłuchać wszystkie nasze utwory, które dostępne są w wersji demonstracyjnej na naszej stronie internetowej!

 

Nieograniczona baza muzyczna – obecnie oferujemy dziesiątki tysięcy utworów muzycznych. Jest to ponad tysiąc godzin muzyki (ponad tysiąc albumów muzycznych). W naszych stacjach radia internetowego oferujemy dziesięć stacji radiowych do wyboru. Nasza muzyka nigdy się nie znudzi bo jest jej bardzo dużo i systematycznie rozszerzamy ofertę muzyczną o kolejne godziny muzyki co miesiąc. Do przesłuchania naszej całej bazy muzycznej należałoby obecnie poświęcić kilka miesięcy!

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl