Twój koszyk jest pusty
Pokaż Menu

Muzyka bez praw autorskich ZAIKS,STOART,ZPAV

dla firm do publicznego odtwarzania!!

NAJBARDZIEJ PROFESJONALNA OFERTA MUZYCZNA NA RYNKU!!! MUZYKA DO PUBLICZNEGO ODTWARZANIA BEZ OPLAT ZAIKS

Carnaval !!

  ZAIKS problemy
Posłuchaj naszej muzyki !

 

 

 

 Problemy z ZAIKS ?

Szanowni Państwo,
Muzyka łagodzi obyczaje, towarzyszy nam od zarania dziejów, ale także co ważne dla Was ma wpływ na zachowania konsumentów.

Ale czy jesteście świadomi tego, że udostępniając muzykę Waszym klientom w pracy, w sklepie, w lokalu możecie łamać Prawo Autorskie? Czy wiedzą Państwo, iż dotyczy to zarówno słuchania radia (pomimo opłacania abonamentu), jak i zakupionych legalnie przez Was płyt CD. (Art. 116) Ustawy o Prawie Autorskim.
Każdy na pewno się oburzy jak to kupiłem legalny, oryginalny produkt (bardzo drogo, gdyż wszyscy powiadają, że są hologramy i trzeba odprowadzać tantiemy dla artystów) z moich ciężko zarobionych i opodatkowanych pieniędzy i teraz muszę płacić jeszcze raz za to samo? Niestety - zgodnie z Prawem Autorskim każde publiczne odtwarzanie muzyki niesie za sobą konieczność odprowadzania tantiem i to kilku organizacjom! Każda z nich chroni inne tzw. pole eksploatacji - ZAIKS prawa autora, STOART, SAWP prawa wykonawcy, ZPAV prawa producenta.
Jeżeli jeszcze nie zgłosili się do Państwa przedstawiciele ZAIKS, to jest to tylko kwestia czasu. Oprócz tego możecie się Państwo spodziewać wizyty (osobno) przedstawicieli innych, wspomnianych wyżej firm STOART, SAWP, ZPAV. Reasumując, musicie Państwo podpisywać 4 odrębne umowy, które nie do końca dają Wam gwarancję "spokojnego snu", gdyż wielu wykonawców i producentów, nie jest zrzeszonych w w/w organizacjach i ochrona ich praw przysługuje im samym indywidualnie.
Na powyższy problem jest proste rozwiązanie - stworzony przez nas system "publicmusic", który kompleksowo rozwiązuje niedogodności związane z Prawem Autorskim.
Nasza firma od ponad 20 lat specjalizuje się w muzyce, dysponujemy tysiącami nagrań, które można dostosować do Państwa potrzeb. Wszelkie prawa do tych utworów przysługują naszej firmie, a wybrane zostały przez zespół psychologów i muzykologów właśnie po to, aby zwiększyć obroty w Państwa firmie.

Kupując nasz produkt nabywają Państwo:
- Niezwykle interesującą muzykę, wybraną dla Państwa biznesu przez psychologów i muzykologów.
- Doskonałą atmosferę dającą klientom odpowiedni komfort psychiczny przekładający się na przyjemność dokonywania zakupów w Państwa firmie, tzw. funkcyjność muzyki.
- Dożywotnią licencję na publiczne odtwarzanie, co uwolni Państwa od jakichkolwiek opłat ZAIKS, czy jakiejkolwiek innej organizacji w przypadku odtwarzania naszej muzyki. Dodatkowo dostarczamy zupełnie oryginalny, niepowtarzalny i nie do podrobienia certyfikat potwierdzający udzielenie licencji.
- Możliwość konsultacji i dostosowania muzyki do Państwa specyficznych potrzeb.
- Możliwość nabywania upgredów i korzystania z praktycznie nieograniczonego repertuaru muzycznego naszej firmy po bardzo korzystnych cenach.


Obecnie nasze podstawowe profile działania to:

- dostosowanie tła muzycznego do specyficznych wymogów biznesu, funkcyjna rola muzyki,
- udzielanie licencji na publiczne odtwarzanie muzyki (jesteśmy właścicielami praw do wszystkich oferowanych utworów), co zwalnia z opłat dla organizacji zarządzania prawami autorskimi ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV etc.
- udzielanie licencji na utwory będące podkładem muzycznym (reklamy) bez opłat ZAIKS, STOART, ZPAV, SAWP itp

Nasza muzyka jest analizowana i selekcjonowana przez profesjonalnych muzykologów i psychologów do potrzeb poszczególnego biznesu. W analizie tej brana jest pod uwagę specyfika działalności danej firmy, a co się z tym wiąże tzw. "profil psychologiczny" klienta. Jest oczywiste, że inna muzyka powinna być odtwarzana w sklepie z odzieżą dla młodzieży, a inna np. w sklepie spożywczym, w kawiarni czy restauracji. Oddziaływanie muzyki właściwie wyselekcjonowanej dla poszczególnych grup klientów ma niebagatelny wpływ na ich komfort psychiczny, a co za tym idzie na ich świadomy i podświadomy pozytywny stosunek do danego sklepu i zakupów, tzw. funkcyjna rola muzyki. Dobrze dobrana muzyka staje się ponadto czynnikiem image sklepu, będąc często jego elementem rozpoznawczym.
Ponieważ wszystkie prawa do naszych utworów w całości posiada nasza firma, odtwarzanie naszej muzyki zwalnia z jakichkolwiek opłat na rzecz jakiejkolwiek organizacji ochrony praw autorskich np. ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV, etc.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz z niej skorzystać ?

Button podłużny

 Co nas wyróznia od konkurencji?!

Bezpieczeństwo- jako jedyni w Polsce (a może i na świecie) jesteśmy jedynymi i wyłącznymi właścicielami wszystkich praw autorskich do oferowanych utworów muzycznych i możemy dysponować naszą własnością na zasadzie konstytucyjnego prawa własnosci. Dlatego nasza oferta jest całkowicie bezpieczna dla naszych klientów i zupełnie zwalnia ich z opłat na rzecz jakichkolwiek organizacji ochrony praw autorskich. Nikt bowiem nie może pobierać opłat za naszą własność. Inne firmy działają jedynie jako pośrednicy w dostarczaniu muzyki, co nie daje takiego bezpieczeństwa bo prawa autorskie do takich utworów są zmienne i mogą przechodzić od pośrednika, do pośrednika, w tym także do ZAIKS ...

Umowa licencyjna- jest korzystna dla klienta bo daje mu odpowiednie prawa. Po pierwsze umowa jest pisemnym dowodem otrzymania licencji i zabezpiecza przed organizacjami typu ZAIK, STOART, SAWP czy ZPAV. Poza tym w przypadku umowy licencyjnej można w dowolnym jej momencie dokonać jej zmian, jak np. rozszerzenie na nowe lokale lub cesję na nową firmę np. po zmianie formy działalności gospodarczej (co często się praktycznie zdarza u naszych klientów). Można zamienić zamykany lokal na nowy otwierany itp. W każdej takiej sytuacji na życzenie klienta przygotowujemy odpowiednie aneksy lub cesje i każdy nowy lokal otrzymuje dodatkowo certyfikat.


Muzyka na poziomie światowym!- tworzą dla nas wokaliści amerykańscy, muzycy europejscy a także twórcy z całego świata. Mamy muzykę na poziomie światowym. Po wybraniu naszej oferty będą Państwo zadowoleni z naszej usługi (proszę posłuchać utworów demo w zakładce sklep i na dalszych kiludziesięciu podstronach to przekonają się Państwo o czym piszemy). W innych firmach moga się Państwo narazić na niezadowolenie Waszych klientów z powodu kiepskiej jakości artystycznej muzyki w Państwa lokalu (są firmy, które korzystają z twórczości muzyków słabej jakości ze względów ekonomicznych)

Praktycznie nieograniczona baza muzyczna- obecnie oferujemy tysiące utworów muzycznych. Jest to ponad tysiąc godzin muzyki (ponad tysiąc albumów muzycznych). W naszych stacjach radia internetowego oferujemy dziesięć stacji radiowych w róznych gatunkach muzycznych do wyboru. Nasza muzyka nigdy się nie znudzi bo jest jej bardzo dużo i systematycznie rozszerzamy ofertę muzyczną o kolejne godziny muzyki co miesiąc. Do przesłuchania naszej całej bazy muzycznej należałoby obecnie poświęcić kilka miesięcy!

 

adres email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 8888 999 00 - informacja handlowa Krzysztof
tel. 604148866 - informacja handlowa Adrianna
tel. 042 2309585- stacjonarny - biuro handlowe

Nasze wybrane produkty:

zaiks

 
 
 
 

Obecnie nasze podstawowe profile działania to:

- dostosowanie tła muzycznego do specyficznych wymogów biznesu, funkcyjna rola muzyki,
- udzielanie licencji na publiczne odtwarzanie muzyki (jesteśmy właścicielami praw do wszystkich oferowanych utworów), co zwalnia z opłat dla wszystkich organizacji zarządzania prawami autorskimi, jak ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV itp.
- udzielanie licencji na utwory będące podkładem muzycznym (reklamy) (bez opłat dla ZAIKS, STOART, ZPAV, SAWP i innych.

Kontakt

kontakt z naszymi konsultantami:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 8888 999 00 - informacja handlowa Krzysztof
tel. 604148866 - informacja handlowa Adrianna

tel. 662071708 - faktury     

Słuchaj radia

Na tablecie lub telefonie
Android
Pobierz aplikację z naszego serwera

Pobierz aplikację z Google Pay

(jeśli masz konto w Google Play)

Na komputerze
Windows
Pobierz aplikację
Poprzez przegladarkę
Web
Przejdź do strony

radiologinnew

©2014 Publicmusic. All rights reserved. Created by TOMJOHN

Google++
Facebook
www.publicmusic.pl - muzyka bez opłat zaiks, muzyka bez stoart, muzyka bez praw autorskich zpav