Twój koszyk jest pusty
Pokaż Menu

NAJBARDZIEJ PROFESJONALNA OFERTA MUZYCZNA NA RYNKU!!! MUZYKA DO PUBLICZNEGO ODTWARZANIA BEZ OPLAT ZAIKS

Carnaval !!

  ZAIKS problemy
Posłuchaj naszej muzyki !

 

 

 

 Muzyka bez opłat i praw autorskich ZAIKS

Na pewno każdy z Państwa przyzna, że muzyka stanowi nieodłączny element życia każdej osoby. Towarzyszy nam ona niemalże w każdych chwilach – zarówno tych gorszych, jak i lepszych. Gdziekolwiek się nie wybierzemy – na pewno będzie tam odtwarzana muzyka z płyty bądź radia. O ile jednak klienci danych miejsc nie mają obowiązku zastanawiać się nad legalnością wykorzystywanych utworów, tak właściciele lokalów powinni nieco o tym wiedzieć.

W naszym kraju bowiem niedozwolone jest publiczne odtwarzanie piosenek bez licencji – również poprzez radio. Za podobne przepisy odpowiadają trzy organizacje: ZAIKS, ZPAV oraz STOART. Kolejno jest to: Stowarzyszenie Autorów, Związek Producentów Audio-Video oraz polska organizacja zbiorowego zarządzania prawami autorskimi do utworów muzycznych i słowno-muzycznych. Wszystkie mają na celu ochronę praw autorskich oraz zwalczanie piractwa. Co za tym idzie, bez posiadania odpowiedniej licencji właściciele lokali nie mają prawa do publicznego odtwarzania ani radia ani utworów z innych źródeł.

Złożoność problemu

Niestety, nie wystarczy opłacanie abonamentu radia bądź samodzielne, legalne zakupienie płyty CD w sklepie. Posiadaną kolekcję płyt można bowiem odtwarzać jedynie na własny użytek – odtwarzanie publiczne jest łamaniem praw autorskich. Co za tym idzie, takie działania są niedozwolone w sklepach, centrach handlowych, barach i innego tego typu lokalach. Zapisy dotyczące tej kwestii znajdą Państwo w art. 116 Ustawy o Prawie Autorskim.

Nie da się zatem ukryć, że obowiązujące prawo zdecydowanie nie jest przychylne dla właścicieli różnego rodzaju lokali. Wiele osób jest nieświadomych i nie rozumie tego, że po legalnym zakupie płyty CD, której cena zawierała również wynagrodzenie dla autora czy podatek, nie ma prawa do publicznego odtwarzania tej płyty.

Warte podkreślenia jest również to, że jeśli chcą Państwo publicznie dzielić się muzyką oraz radiem objętymi prawem autorskim, muszą Państwo uiścić nie jedną, a wiele różnych opłat za publiczne odtwarzanie. Jest to m.in. opłata ZAIKS, STOART, SAWP oraz ZPAV. ZAIKS chroni prawa autora, zaś np. ZPAV chroni prawa producentów. Często zdarza się zatem tak, że należy myśleć o opłatach dla kilku organizacji jednocześnie. Wiąże się to często z dużym kosztami, które niektórym osobom wręcz uniemożliwiają publiczne odtwarzanie muzyki i radia w swoim lokalu. Wiele osób na pewno robi to i tak, bez licencji. Jednak to tylko kwestia czasu, zanim o odpowiednie opłaty za publiczne odtwarzanie zgłoszą się przedstawiciele ZAIKS, ZPAV oraz STOART i innych organizacji. Warto wziąć pod uwagę również to, że podpisanie umów z wszystkimi 4 organizacjami nie daje gwarancji, że wykonawca, który nie jest zrzeszony w tych stowarzyszeniach, nie zjawi się po wynagrodzenie za publiczne odtwarzanie jego utworów (również w radiu). Właśnie dlatego warto zainteresować się naszą ofertą, w której znajduje się radio i muzyka zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie.

Korzyści z korzystania z naszych usług

Proponowane przez nas radio oraz muzyka bez opłat za publiczne odtwarzanie są zawsze dopasowane do gustu zamawiającego oraz tego, w jakim miejscu będą wykorzystywane. Niewątpliwie bowiem dźwięki mają wpływ na zachowania konsumenckie. Z tej względu warto dopasować odtwarzany publicznie gatunek, aby dobrze pełnił swoją funkcję.

W branży muzycznej obracamy się już od 20 lat. Pracowaliśmy m.in. jako wydawcy płyt CD. Dlatego możemy pochwalić się ogromną wiedzą na temat zwalniania z opłat ZAIKS, ZPAV, STOART i innych. Jako odpowiedź na problemy osób, których zniechęcają wysokie opłaty ZAIKS, zaproponowaliśmy rozwiązanie – radio bez licencji oraz muzyka bez ZAIKS, ZPAV oraz STOART i. Proponujemy utwory bez licencji tworzone przez profesjonalistów. Nasza działalność obejmuje:

• dostosowanie muzyki do specyfiki danego lokalu i jego branży zrealizowane przez muzykologów oraz psychologów,
• udzielanie dożywotniej licencji na publiczne odtwarzanie utworów i radia, do których posiadamy prawa autorskie, a co za tym idzie przekazanie możliwości wykorzystywania piosenek bez licencji, które są zwolnione z opłat dla ZAIKS, STOART czy ZPAV,
• przekazanie certyfikatu potwierdzającego udzielenie licencji,
• konsultacje dot. gatunku udostępnianej muzyki zwolnionej z opłat ZAIKS, ZPAV, STOART itp.

Dzięki nam mają Państwo szansę zapewnić swoim Klientom przyjazną atmosferę w swojej firmie. Zapraszamy do skorzystania z oferty na utwory zwolnione od opłat dla ZPAV, STOART oraz ZAIKS!

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz z niej skorzystać ?

Button podłużny

 Co nas wyróznia od konkurencji?

Bezpieczeństwo – jako jedyni w Polsce (a może i na świecie) jesteśmy wyłącznymi właścicielami wszystkich praw autorskich do oferowanych utworów muzycznych i możemy dysponować naszą własnością na zasadzie konstytucyjnego prawa własności. Dlatego nasza oferta jest całkowicie bezpieczna dla naszych Klientów i zupełnie zwalnia ich z opłat na rzecz jakichkolwiek organizacji ochrony praw autorskich. Nikt bowiem nie może pobierać opłat typu ZAIKS, ZPAV oraz STOART za naszą własność. Inne firmy działają jedynie jako pośrednicy w dostarczaniu muzyki, co nie daje takiego bezpieczeństwa, bo prawa autorskie do takich utworów udostępnianych w radiach są zmienne i mogą przechodzić od pośrednika do pośrednika, w tym także do ZAIKS, STOART oraz ZPAV.

Umowa licencyjna –
nasza oferta jest korzystna dla Klienta, bo daje mu odpowiednie prawa. Jest ona pisemnym dowodem otrzymania licencji i zabezpiecza przed organizacjami typu ZAIKS, STOART, SAWP czy ZPAV. Poza tym w przypadku umowy licencyjnej można w dowolnym jej momencie dokonać jej zmian, takich jak np. rozszerzenie na nowe lokale lub cesję na nową firmę m.in. po zmianie formy działalności gospodarczej (co zdarza się bardzo często u naszych Klientów). W takiej sytuacji na życzenie Klienta przygotowujemy odpowiednie aneksy lub cesje i każdy nowy lokal otrzymuje dodatkowo certyfikat oraz możliwość odtwarzania naszych utworów i radia bez licencji.

Wysoka jakość utworów –
oferowana przez nas muzyka bez praw autorskich wyróżnia się doskonałą jakością, ponieważ jest tworzona przez profesjonalistów. Korzystamy z usług amerykańskich wokalistów i innych autorów niemalże z całego świata. Jeżeli chcą się Państwo upewnić, że nasza muzyka bez licencji oraz radio bez ZAIKS, ZPAV, STOART, które jest zwolnione od wszystkich opłat za publiczne odtwarzanie spełnia Państwa wymagania jakościowe, zachęcamy do przesłuchania demo utworów bez licencji. Wśród nich znajdą Państwo piosenki zarówno z gatunku pop, chillout, latino oraz innych.

Nieograniczony wybór –
jak już wspomnieliśmy wyżej, oprócz wysokiej jakości naszej muzyki zwolnionej od opłat za publiczne odtwarzanie dla ZAIKS, ZPAV oraz STOART proponujemy szeroki wybór gatunków. W naszej bazie znajduje się ponad tysiąc godzin utworów. Dzięki temu każda osoba będzie w sanie wybrać składanki, które nie tylko odpowiadają na jej oczekiwania, ale również są dopasowane do danego miejsca. Państwa uwadze polecamy również nasze radio zwolnione od opłat dla ZAIKS, STOART czy ZPAV. Proponujemy 10 stacji radiowych odtwarzających utwory bez licencji. Co miesiąc uaktualniamy naszą bazę!

 

adres email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 8888 999 00 - informacja handlowa Krzysztof
tel. 604148866 - informacja handlowa Adrianna
tel. 042 2309585- stacjonarny - biuro handlowe

Nasze wybrane produkty:

zaiks

 
 
 
 

Obecnie nasze podstawowe profile działania to:

- dostosowanie tła muzycznego do specyficznych wymogów biznesu, funkcyjna rola muzyki,
- udzielanie licencji na publiczne odtwarzanie muzyki (jesteśmy właścicielami praw do wszystkich oferowanych utworów), co zwalnia z opłat dla wszystkich organizacji zarządzania prawami autorskimi, jak ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV itp.
- udzielanie licencji na utwory będące podkładem muzycznym (reklamy) (bez opłat dla ZAIKS, STOART, ZPAV, SAWP i innych.

Kontakt

kontakt z naszymi konsultantami:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 8888 999 00 - informacja handlowa Krzysztof
tel. 604148866 - informacja handlowa Magda

tel. 662071708 - faktury     

Słuchaj radia

Na tablecie lub telefonie
Android
Pobierz aplikację z naszego serwera

Pobierz aplikację z Google Pay

(jeśli masz konto w Google Play)

Na komputerze
Windows
Pobierz aplikację
Poprzez przegladarkę
Web
Przejdź do strony

radiologinnew

©2014 Publicmusic. All rights reserved. Created by TOMJOHN

Google++
Facebook
www.publicmusic.pl - muzyka bez opłat zaiks, muzyka bez stoart, muzyka bez praw autorskich zpav