Twój koszyk jest pusty
Pokaż Menu

Muzyka bez praw autorskich ZAIKS,STOART,ZPAV

dla firm do publicznego odtwarzania !!

banner radia zakup

NAJBARDZIEJ PROFESJONALNA OFERTA MUZYCZNA NA RYNKU!!! MUZYKA DO PUBLICZNEGO ODTWARZANIA BEZ OPLAT ZAIKS

Carnaval !!

  zaiks
Posłuchaj naszej muzyki !

 

 

 

 Problemy z ZAIKS ?

Szanowni Państwo,
Muzyka łagodzi obyczaje, towarzyszy nam od zarania dziejów, ale także co ważne dla Was ma wpływ na zachowania konsumentów.

Ale czy jesteście świadomi tego, że udostępniając muzykę Waszym klientom w pracy, w sklepie, w lokalu możecie łamać Prawo Autorskie? Czy wiedzą Państwo, iż dotyczy to zarówno słuchania radia (pomimo opłacania abonamentu), jak i zakupionych legalnie przez Was płyt CD. (Art. 116) Ustawy o Prawie Autorskim.
Każdy na pewno się oburzy jak to kupiłem legalny, oryginalny produkt (bardzo drogo, gdyż wszyscy powiadają, że są hologramy i trzeba odprowadzać tantiemy dla artystów) z moich ciężko zarobionych i opodatkowanych pieniędzy i teraz muszę płacić jeszcze raz za to samo? Niestety - zgodnie z Prawem Autorskim każde publiczne odtwarzanie muzyki niesie za sobą konieczność odprowadzania tantiem i to kilku organizacjom! Każda z nich chroni inne tzw. pole eksploatacji - ZAIKS prawa autora, STOART, SAWP prawa wykonawcy, ZPAV prawa producenta.
Jeżeli jeszcze nie zgłosili się do Państwa przedstawiciele ZAIKS, to jest to tylko kwestia czasu. Oprócz tego możecie się Państwo spodziewać wizyty (osobno) przedstawicieli innych, wspomnianych wyżej firm STOART, SAWP, ZPAV. Reasumując, musicie Państwo podpisywać 4 odrębne umowy, które nie do końca dają Wam gwarancję "spokojnego snu", gdyż wielu wykonawców i producentów, nie jest zrzeszonych w w/w organizacjach i ochrona ich praw przysługuje im samym indywidualnie.
Na powyższy problem jest proste rozwiązanie - stworzony przez nas system "publicmusic", który kompleksowo rozwiązuje niedogodności związane z Prawem Autorskim.
Nasza firma od ponad 20 lat specjalizuje się w muzyce, dysponujemy tysiącami nagrań, które można dostosować do Państwa potrzeb. Wszelkie prawa do tych utworów przysługują naszej firmie, a wybrane zostały przez zespół psychologów i muzykologów właśnie po to, aby zwiększyć obroty w Państwa firmie.

Kupując nasz produkt nabywają Państwo:
- Niezwykle interesującą muzykę, wybraną dla Państwa biznesu przez psychologów i muzykologów.
- Doskonałą atmosferę dającą klientom odpowiedni komfort psychiczny przekładający się na przyjemność dokonywania zakupów w Państwa firmie, tzw. funkcyjność muzyki.
- Dożywotnią licencję na publiczne odtwarzanie, co uwolni Państwa od jakichkolwiek opłat ZAIKS, czy jakiejkolwiek innej organizacji w przypadku odtwarzania naszej muzyki. Dodatkowo dostarczamy zupełnie oryginalny, niepowtarzalny i nie do podrobienia certyfikat potwierdzający udzielenie licencji.
- Możliwość konsultacji i dostosowania muzyki do Państwa specyficznych potrzeb.
- Możliwość nabywania upgredów i korzystania z praktycznie nieograniczonego repertuaru muzycznego naszej firmy po bardzo korzystnych cenach.


Obecnie nasze podstawowe profile działania to:

- dostosowanie tła muzycznego do specyficznych wymogów biznesu, funkcyjna rola muzyki,
- udzielanie licencji na publiczne odtwarzanie muzyki (jesteśmy właścicielami praw do wszystkich oferowanych utworów), co zwalnia z opłat dla organizacji zarządzania prawami autorskimi ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV etc.
- udzielanie licencji na utwory będące podkładem muzycznym (reklamy) bez opłat ZAIKS, STOART, ZPAV, SAWP itp

 

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz z niej skorzystać ?

Button podłużny

adres email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 8888 999 00 - informacja handlowa Krzysztof
tel. 604148866 - informacja handlowa Adrianna
tel. 042 2309585- stacjonarny - biuro handlowe

Nasze wybrane produkty:

zaikszaiks

 
 
 
 

Kontakt

kontakt z naszymi konsultantami:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 8888 999 00 - informacja handlowa Krzysztof
tel. 604148866 - informacja handlowa Adrianna
tel. 042 2309585 - stacjonarny - biuro handlowe

tel. 662071708 - faktury     

©2014 Publicmusic. All rights reserved. Created by TOMJOHN

Google++