Twój koszyk jest pusty
Pokaż Menu

Muzyka bez praw autorskich ZAIKS,STOART,ZPAV

dla firm do publicznego odtwarzania!!

NAJBARDZIEJ PROFESJONALNA OFERTA MUZYCZNA NA RYNKU MUZYKI BEZ OPŁAT ZAIKS, ZPAV i STOART !!

Carnaval !!

 

 

OFERTA MUZYKI BEZ PRAW AUTORSKICH

 Szanowni Państwo!

Mamy do dyspozycji klientów następujące warianty współpracy:

 

Wariant AA 

Licencja czasowa (abonamentowa)

Daje ona nieograniczony dostęp do pełnej bazy utworów firmy - tysiące utworów na poziomie światowym. W tym wariancie muzyki jest tak dużo, że nigdy się nie znudzi. Dodatkowo systematycznie powiększamy ofertę muzyczną o wiele godzin nowej, nowoczesnej muzyki co miesiąc.

Muzykę dostarczamy do wyboru: na płytach CD lub kartach pendrive w formie godzinnych albumów muzycznych w cenie po 3 zł! i/lub poprzez nasze radio internetowe (wiele stacji do dyspozycji). Opłata miesięczna za licencję może wynieść 22,50 zł. a nawet 18,- zł.

Licencja zawierana jest na rok (z możliwością automatycznego przedłużania), opłacana miesięcznie, kwartalnie, rocznie a nawet na dwa lata:

- Przy płatności rocznej opłata wynosi tylko 22,50 zł za miesiąc (270,- za rok) za lokal do 300m² powierzchni plus 5 zł za każde dodatkowe 100 m².

- Przy płatności 24 miesięcznej opłata wynosi już tylko 18,- zł za miesiąc (432,- zł. za dwa lata) za lokal do 300m2 powierzchni plus 4 zł za każde dodatkowe 100 m2. (tutaj umowa jest zawierana na pełny dwuletni okres).

- Przy płatności kwartalnej (z góry) opłata wynosi 40,50 zł za miesiąc (121,50 za kwartał) za lokal do 300m² powierzchni plus 9 zł za każde dodatkowe 100 m².

- Przy płatności miesięcznej opłata wynosi 45 zł za miesiąc za lokal do 300 m² powierzchni plus 10 zł za każde dodatkowe 100 m² powierzchni lokalu.

W wariancie tym w każdej chwili trwania umowy można domówić (według Państwa uznania) dowolną ilość godzinnych albumów muzycznych w symbolicznej cenie zaledwie 3zł! (każdy album to aż 60 minut muzyki). Albumy muzyczne można zamawiać albo na CD, albo na karcie pendrive. Cena godzinnego albumu muzycznego wynosi tylko 3 zł, niezaleznie od tego czy jest nagrana na CD, czy na pendrive, czy udostępniona do samodzielnego ściągnięcia. W przypadku wyboru pendrive doliczany jest dodatkowo koszt samego pendrive 16 zł. Na pendrive można za to zmieścić wiele godzinnych albumów. Można też odtwarzać muzykę bezpośrednio z naszych wielu stacji radia internetowego (nie potrzeba płyt ani pendrive). Tutaj można w dowolnym momencie przełączać różne stacje do wyboru. W radiu też systematycznie poszerzamy bazy utworów i proponujemy zmianę utworów. Np. na okres świąt włączamy dodatkową świąteczną stację radiową. Istnieje też możliwość wprowadzenia pomiędzy utwory spotów reklamowych Państwa firmy(opcja dodatkowa).
Licencja ta ma charakter długookresowy ale można ją jednostronnie wypowiedzieć z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

W tym wariancie to my ponosimy koszty wysyłki :-)

Wariant BB

 

Licencja jednorazowa

Tutaj też każdy godzinny album muzyczny jest w cenie tylko 3 zł!. Nie ma dostępu do radia. Albumy można  zamawiać albo na nośniku CD, albo na karcie pendrive. (przy karcie jednak doliczany jest dodatkowy koszt pendrive - 16 zł ale za to na karcie można zmieścić wiele albumów)

Do publicznego odtwarzania albumu muzycznego trzeba go jednak ,,ocertyfikować" to znaczy wykupić licencję na jego publiczne odtwarzanie. Licencja na publiczne odtwarzanie zakupionego godzinnego albumu zostaje udzielona tylko dla tego konkretnego albumu (niezaleznie od tego czy jest nagrany na CD, czy pendrive). Koszt licencji na publiczne odtwarzanie dla jednego godzinnego albumu muzycznego to 29,- zł. (niezaleznie czy jest wgrany na nośnik CD, czy na pendrive) Za to licencja ta, za jednorazową opłatą jest nieograniczona w czasie (na zawsze!). Album muzyczny z tak wykupioną licencją można odtwarzać publicznie do końca świata! Już przy zakupie jednego choćby albumu wystawiamy licencję na piśmie, certyfikat i naklejki.

W tym wariancie możemy odtwarzać tylko ,,ocertyfikowane,, albumy (nagrane na CD lub pendrive) to znaczy te, które mają opłaconą licencję jednorazową  za 29 zł, jednak opłata jest tylko jednorazowa i nie ma tutaj abonamentu!

Koszt wysyłki 14 zł za paczkę bez względu na ilość przesyłanych płyt.

Licencja do produkcji filmów

Ponieważ posiadamy wszystkie prawa autorskie do oferowanych utworów, możemy udzielać dowolnych licencji na ich wykorzystanie. Dlatego oferujemy też licencję na wykorzystanie utworów jako podkład muzyczny do filmów, prezentacji, etc. (już od 7zł!! za utwór). Taka licencja na godzinny album muzyczny kosztuje 99,- zł netto. Licencja jest bez ograniczeń czasowych (na zawsze) a w godzinnym albumie mieści się ok 10 do kilkunastu utworów. (zatem jeden utwór wychodzi tutaj średnio zaledwie kilka zł). Do zamówienia doliczany jest jeszcze koszt wysyłki 14 zł, niezależny od ilości zamawianych płyt i koszt samego albumu 3,- zł.

 Wszystkie podane ceny są netto. Oczywiście wystawiamy faktury VAT.

 

W każdym z wariantów udzielamy oficjalnej licencji na piśmie, podpisanej przez naszą firmę, zgodnej z warunkami polskiego Prawa Autorskiego oraz dla każdego lokalu załączamy certyfikat (dokument niepodrabialny) a także nalepkę informacyjną gratis. To wszystko nawet przy zakupie tylko jednego albumu (płyty)

W obu wariantach nabywca korzystający z naszej oferty jest zwolniony z opłat dla ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV i wszelkich innych organizacji tego typu.

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz z niej skorzystać ?


Button podłużny

 

 

certyfikat i naklejki zawsze gratis!
 Zaiks

naklejka na szybę

muzyka bez opłat

 

 

 

Partnerzy

naglosnienie skleppl logo

Kontakt

kontakt z naszymi konsultantami:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 8888 999 00 - informacja handlowa Krzysztof
tel. 604148866 - informacja handlowa Adrianna

tel. 662071708 - faktury     

Słuchaj radia

radiologinnew

©2014 Publicmusic. All rights reserved. Created by TOMJOHN

Google++