Twój koszyk jest pusty
Pokaż Menu

Muzyka dla firm do publicznego odtwarzania

bez opłat dla ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV i innych organizacji !!

banner radia zakup

NAJBARDZIEJ PROFESJONALNA OFERTA MUZYCZNA NA RYNKU !!!

Carnaval !!

 

 

 Szanowni Państwo!

Mamy do dyspozycji klientów następujące warianty współpracy:

 Wariant AA

 

Licencja czasowa (abonamentowa)

Daje ona nieograniczony dostęp do pełnej bazy utworów firmy - tysiące utworów na poziomie światowym. W tym wariancie muzyki jest tak dużo, że nigdy się nie znudzi. Dodatkowo systematycznie powiększamy ofertę muzyczną o wiele godzin nowej, nowoczesnej muzyki co miesiąc.

Muzykę dostarczamy: na płytach w cenie po 5 zł i poprzez nasze radio internetowe (różne stacje do wyboru). Opłata miesięczna za licencję to nawet 22,50 zł

Licencja opłacana jest miesięcznie, kwartalnie lub rocznie:

- Przy płatności miesięcznej opłata wynosi 45 zł za miesiąc za lokal do 100 m² powierzchni plus 10 zł za każde dodatkowe 100 m² powierzchni lokalu.

- Przy płatności kwartalnej (z góry) opłata wynosi 40,50 zł za miesiąc (121,50 za kwartał) za lokal do 100m² powierzchni plus 9 zł za każde dodatkowe 100 m².

- Przy płatności rocznej opłata wynosi tylko 22,50 zł za miesiąc (270,- za rok) za lokal do 100m² powierzchni plus 5 zł za każde dodatkowe 100 m².

W wariancie tym w każdej chwili trwania umowy można domówić dowolną ilość płyt w symbolicznej cenie zaledwie 5 zł! (każda płyta to aż 60 minut muzyki). Płyty można wgrać np. na dysk pendriva i odtwarzać bezpośrednio z takiego dysku. Można też odtwarzać muzykę bezpośrednio z naszego radia internetowego. Tutaj można w dowolnym momencie przełączać różne stacje do wyboru. Tutaj też systematycznie poszerzamy bazy utworów i proponujemy zmianę utworów. Np. na okres świąt włączamy dodatkową świąteczną stację radiową. Oferujemy też możliwość wprowadzenia pomiędzy utwory spotów reklamowych Państwa firmy(opcja).
Licencja ta ma charakter długookresowy ale można ją jednostronnie wypowiedzieć z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

 

Wariant BB

 

Licencja jednorazowa

Tutaj też każda płyta jest w cenie tylko 5,- zł. (nie ma dostępu do radia).

Do publicznego odtwarzania kupionej płyty trzeba ją jednak ,,ocertyfikować" to znaczy wykupić licencję na jej publiczne odtwarzanie. Licencja na publiczne odtwarzanie zakupionej płyty zostaje udzielona tylko dla tej konkretnej płyty. Koszt licencji na publiczne odtwarzanie dla jednej płyty to 29,- zł. Za to licencja ta, za jednorazową opłatą jest nieograniczona w czasie (na zawsze!). Płytę z tak wykupioną licencją można odtwarzać publicznie do końca świata!

W tym wariancie ilość muzyki jest ograniczona tylko do zakupionych wraz z licencją płyt, jednak opłata jest tylko jednorazowa i nie ma tutaj abonamentu!

Koszt wysyłki 14 zł za paczkę bez względu na ilość przesyłanych płyt.

 Wszystkie podane ceny są netto. Oczywiście wystawiamy faktury VAT.

 

W każdym z wariantów udzielamy oficjalnej licencji na piśmie, podpisanej przez naszą firmę, zgodnej z warunkami polskiego Prawa Autorskiego oraz dla każdego lokalu załączamy certyfikat (dokument niepodrabialny) a także nalepkę informacyjną gratis.

W obu wariantach nabywca korzystający z naszej oferty jest zwolniony z opłat dla ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV i wszelkich innych organizacji tego typu.

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz z niej skorzystać ?


Button podłużny

 

 

certyfikat i naklejki zawsze gratis!
 Certyfikat 2014

 

 

 

  Karta pendrive z utworami w formacie mp3 (alternatywa dla plyt CD)

Karta pendrive publicmusic


 

Dodatkowe informacje:

Proponujemy:
a) odtwarzanie dostarczonej muzyki w sklepach i bezpośrednio w ich okolicy (np. na zewnątrz przed wejściem)
b) jedną opłatę obejmującą wszystkie prawa do publicznego odtwarzania utworów (autorskie, wykonawcze, producenckie)
c) dostarczenie muzyki na płytach CD w pakietach 12-to godzinnych (tzw. pętle odtwarzania).
d) dostarczanie muzyki poprzez nasze radio internetowe. Oferujemy różne strumienie radiowe w zależności od rodzaju Państwa branży. Stacje można w dowolnym momencie przełączać w zalezności od nastroju.
e) ustalenie "pętli odtwarzania", jak i całego dostarczanego materiału muzycznego przez naszych muzykologów i psychologów pod kątem odpowiedniej funkcyjności i adekwatności stylu muzycznego dla specyfiki Państwa sklepów i klientów
f) odnawianie repertuaru muzycznego oraz "pętli odtwarzania" np. święta
g) całkowite zwolnienie Państwa firmy z jakichkolwiek opłat na rzecz jakichkolwiek organizacji zbiorowego zarządzania prawami, czy innych firm (ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV itp.) lub niezależnych autorów w przypadku odtwarzania naszej muzyki.
h) dostosowywanie oferowanego stylu muzyki do Państwa sugestii, które mogą powstać w trakcie praktycznego odtwarzania naszych utworów.
i) dostarczenie odpowiedniego certyfikatu, a także naklejki-reklamówki, do umieszczenia w widocznym miejscu w sklepach, informującej że dana placówka korzysta z muzyki Publicmusic, wolnej od obciążeń ZAIKS. Taka naklejka natychmiast poinformuje przedstawiciela ZAIKS, że tutaj nie pobierze opłat. Oczywiście każda licencja wystawiana jest na pismie z podpisami naszej firmy dla Państwa pełnego bezpieczeństwa.

Ponadto oferujemy:
1. Możliwość szczegółowej oceny psychologiczno-muzykologicznej w zakresie doboru odpowiedniej muzyki, ze względu na specyfikę klientów i sklepów. (Dodatkowa opłata wg zakresu prac).
2. Możliwość przygotowywania reklam słownych czytanych przez lektora radiowego. (Dodatkowa opłata)
3. Możliwość wprowadzania do "pętli odtwarzania" wykonanych przez Państwa reklam słownych, promujących sklep, produkty itp. Własne reklamy możecie Państwo wprowadzać we własnym zakresie bez żadnych ograniczeń.

 


 

 

Kontakt

kontakt z naszymi konsultantami:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 8888 999 00 - informacja handlowa Krzysztof
tel. 604148866 - informacja handlowa Adrianna
tel. 042 2309585 - stacjonarny - biuro handlowe

tel. 662071708 - faktury     

©2014 Publicmusic. All rights reserved. Created by TOMJOHN

Google+