Twój koszyk jest pusty
Pokaż Menu

Muzyka bez praw autorskich ZAIKS,STOART,ZPAV

dla firm do publicznego odtwarzania !!

banner radia zakup

NAJBARDZIEJ PROFESJONALNA OFERTA MUZYCZNA NA RYNKU MUZYKI BEZ OPŁAT ZAIKS, ZPAV i STOART !!

Carnaval !!

 

 

OFERTA MUZYKI BEZ PRAW AUTORSKICH

 Szanowni Państwo!

Mamy do dyspozycji klientów następujące warianty współpracy:

 Wariant AA

Licencja czasowa (abonamentowa)

Daje ona nieograniczony dostęp do pełnej bazy utworów firmy - tysiące utworów na poziomie światowym. W tym wariancie muzyki jest tak dużo, że nigdy się nie znudzi. Dodatkowo systematycznie powiększamy ofertę muzyczną o wiele godzin nowej, nowoczesnej muzyki co miesiąc.

Muzykę dostarczamy do wyboru: na płytach CD w cenie po 3 zł! i/lub poprzez nasze radio internetowe (wiele stacji do dyspozycji) a także możemy ją wgrać na kartę pendrive. Opłata miesięczna za licencję to nawet 22,50 zł.

Licencja zawierana jest na rok, opłacana miesięcznie, kwartalnie lub rocznie:

- Przy płatności rocznej opłata wynosi tylko 22,50 zł za miesiąc (270,- za rok) za lokal do 100m² powierzchni plus 5 zł za każde dodatkowe 100 m².

- Przy płatności kwartalnej (z góry) opłata wynosi 40,50 zł za miesiąc (121,50 za kwartał) za lokal do 100m² powierzchni plus 9 zł za każde dodatkowe 100 m².

- Przy płatności miesięcznej opłata wynosi 45 zł za miesiąc za lokal do 100 m² powierzchni plus 10 zł za każde dodatkowe 100 m² powierzchni lokalu.

W wariancie tym w każdej chwili trwania umowy można domówić (według Państwa uznania) dowolną ilość płyt w symbolicznej cenie zaledwie 3zł! (każda płyta to aż 60 minut muzyki). Muzykę można zamawiać zarówno na CD, jak i na karcie pendrive. Cena płyty wynosi tylko 3 zł niezaleznie od tego czy jest nagrana na CD, czy na pendrive. W przypadku wyboru pendrive doliczany jest koszt samego pendrive 16 zł. Można też odtwarzać muzykę bezpośrednio z naszych wielu stacji radia internetowego (nie potrzeba płyt). Tutaj można w dowolnym momencie przełączać różne stacje do wyboru. Tutaj też systematycznie poszerzamy bazy utworów i proponujemy zmianę utworów. Np. na okres świąt włączamy dodatkową świąteczną stację radiową. Oferujemy też możliwość wprowadzenia pomiędzy utwory spotów reklamowych Państwa firmy(opcja).
Licencja ta ma charakter długookresowy ale można ją jednostronnie wypowiedzieć z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

W tym wariancie to my ponosimy koszty wysyłki :-)

 

Wariant BB

Licencja jednorazowa

Tutaj też każda płyta jest w cenie tylko 3 zł! (na każdej płycie jest godzina muzyki). Nie ma dostępu do radia. Można również zamawiać muzykę zarówno na CD, jak i na karcie pendrive. (tutaj jednak doliczany jest koszt pendrive - 16 zł)

Do publicznego odtwarzania kupionej płyty trzeba ją jednak ,,ocertyfikować" to znaczy wykupić licencję na jej publiczne odtwarzanie. Licencja na publiczne odtwarzanie zakupionej płyty zostaje udzielona tylko dla tej konkretnej płyty. Koszt licencji na publiczne odtwarzanie dla jednej płyty (jednej godziny muzyki) to 29,- zł. (podobnie jest z licencją za godzinę muzyki na pendrive) Za to licencja ta, za jednorazową opłatą jest nieograniczona w czasie (na zawsze!). Płytę (lub pendrive) z tak wykupioną licencją można odtwarzać publicznie do końca świata! Już przy zakupie jednej płyty wystawiamy licencję na piśmie, certyfikat i naklejki.

W tym wariancie możemy odtwarzać tylko ,,ocertyfikowane,, płyty (lub pendrive) to znaczy te, które mają opłaconą licencję jednorazową  za 29 zł, jednak opłata jest tylko jednorazowa i nie ma tutaj abonamentu!

Koszt wysyłki 14 zł za paczkę bez względu na ilość przesyłanych płyt.

 Wszystkie podane ceny są netto. Oczywiście wystawiamy faktury VAT.

 

W każdym z wariantów udzielamy oficjalnej licencji na piśmie, podpisanej przez naszą firmę, zgodnej z warunkami polskiego Prawa Autorskiego oraz dla każdego lokalu załączamy certyfikat (dokument niepodrabialny) a także nalepkę informacyjną gratis. To wszystko nawet przy zakupie tylko jednej płyty!

W obu wariantach nabywca korzystający z naszej oferty jest zwolniony z opłat dla ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV i wszelkich innych organizacji tego typu.

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz z niej skorzystać ?


Button podłużny

 

 

certyfikat i naklejki zawsze gratis!
 Zaiks

naklejka na szybę

muzyka bez opłat

 

 

 

Partnerzy

naglosnienie skleppl logo

Kontakt

kontakt z naszymi konsultantami:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 8888 999 00 - informacja handlowa Krzysztof
tel. 604148866 - informacja handlowa Adrianna
tel. 042 2309585 - stacjonarny - biuro handlowe

tel. 662071708 - faktury     

©2014 Publicmusic. All rights reserved. Created by TOMJOHN

Google++