Wiosna 2019 bez opłat OZZ w Twojej firmie.


2019-03-05

Wiosna 2019 bez opłat OZZ w Twojej firmie. To zawsze czas zmian, odświeżenia asortyment, ale i wystroju wnętrza przeróżnych sklepów, biur, lokali użytkowych, restauracji czy kawiarni. Często jednak w trakcie takich reorganizacji zapominamy o jednej z najważniejszych rzeczy: oszczędności. Niestety nie pomożemy z oszczędnościami dotyczącymi kadry, wystroju wnętrza czy menu restauracji. Ale znamy się na muzyce i prawie autorskim, dlatego możemy pomóc z OZZem.

 

Przedsiębiorcy i OZZ to relacja dość trudna, często Ci pierwsi narzekają na wysokie opłaty, na niezrozumiałe prawa, na brak transparentności największej OZZ w Polsce. Dorzućmy do tego tak naprawdę cztery działające organizacje w podobnym obszarze i wychodzi na to, że publiczne odtwarzanie muzyki we własnej firmie to koszmar.

Wiosna 2019 bez opłat OZZ w Twojej firmie.

Dlatego warto przy okazji większych zmian zdecydować się na rezygnację z usługa OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP. Dlaczego? Poniżej istnieje alternatywa, która jest nasza firma. Publicmusic świadczy usługi w zakresie dostarczania muzyki do firm bez konieczności opłacania OZZ. Jak to działa?

 

Posiadamy wyłączne prawda do naszej muzyki, nie jest ona wpisana do żadnego rejestru OZZ. Posiadamy wszelkie certyfikaty legalności naszych utworów. Dlatego decydując się na naszą muzykę wybieracie pewność i spokój. Nasza firma ponad 20 lat działa na rynku, jesteśmy znani i szanowani przez naszych klientów. Którzy dzięki nam oszczędzają naprawdę spore sumy.

 

Często nowi klienci pytają się nas dlaczego dowiadują się o takiej firmie dopiero teraz. Sami są sobie winni, bo nie chcieli dowiedzieć się więcej o alternatywach. Nawet nie spodziewali się, że są takie. A nasza firma jest obecna na Facebooku czy Google Moja Firma. Można zobaczyć nasze reklamy w internecie czy naklejki w setkach sklepów, restauracji czy firm w całej Polsce.

 

Nie oferujemy darmowej muzyki bez OZZ. Taka nie istnieje. Nigdy nie będziecie mieli pewności czy pobrany utwór nie jest wpisany w OZZ. Z utworami od Publicmusic nie ma tego problemu, każdy nasz utwór jest zaksięgowany i stosownie opisany, a tylko my posiadamy do niego prawa, czego certyfikaty i Wy otrzymujecie, wiosna 2019 bez opłat OZZ w Twojej firmie.

 

O tym dlaczego Publicmusic to lepszy wybór niż opłaty OZZ opiszemy w kolejnym artykule. Więc śledźcie bloga uważnie.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl